НАЈНОВИ

Дневен хороскоп за 10 Јули (вторник)

ОВЕН ЉУБОВ: Нема причина наивно да верувате во нечии ветувања или во ласкави комплименти кои ги добивате. Големиот емотивен занос знае да прелаже. РАБОТА: Избегнувајте ситуации...

5 вистини за мажите кои на жените нема да им се...

И покрај тоа што некои жени одбиваат да поверуваат во некои вистини за своите мажи, факт е дека повеќето од нив сакаат порно филмови,...

Секс идеи за секој ден во неделата

Како да најдеме време за сите благодети кои ни ги нуди сексот? Трикот е во тоа да го промените својот секојдневен пристап и да...

Овие близначки се најубавите девојчиња на светот (Фото)

Во светот на модата зачекориле по предлог на нивната мајка. Седумгодишните близначки од САД се вистински интернет звезди. Нивната мајка веќе неколку месеци се грижи...

Драстична промена: Анастасија Ражнатовиќ пред пластичните операции (фото)

Анастасија, ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ стана вистинска убавица која одзима здив каде и да се појави. Сепак на нејзиното лице се видливи промените...
Close